Renault R5 EL Iconic 150HK 5d Aut.
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 249.300 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Touran |
| Variant | 1,5 TSI EVO ACT Highline Family DSG 150HK 7g Aut. |
| Kilometer | 94.446 Km |
| Registreringsdato | 13/08/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sølv |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.4 |
| Totalvægt | 2240 kg |
| Længde | 4527 cm |
| Bredde | 1829 cm |
| Højde | 1674 cm |
| Nummerplade | CY65598 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5341610 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, AUX stik, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Gearskifte indikator, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Massage i førersæde, Massage i sæder, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 7 sæder, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Isofix, Selealarm, 3. sæderække, 3 individuelle sæder i bag, Ikke ryger, Massage i sæde, Parkeringssensor |
Bilens højdepunkter:
⭐ Anhængertræk aftageligt (1.500kg. med bremser) ⭐ Fartpilot adaptiv ⭐ Android Auto / Apple CarPlay ⭐ 3 individuelle sæder i bag ⭐ Parkeringssensor for/bag ⭐ 7 sæder ⭐ Massage i førersæde ⭐ Varme i rat Og meget mere.
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 249.300 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER