249.300 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Touran |
| Variant | 1,5 TSI EVO ACT Highline Family DSG 150HK 7g Aut. |
| Kilometer | 94.446 Km |
| Registreringsdato | 13/08/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Sølv |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.4 |
| Totalvægt | 2240 kg |
| Længde | 4527 cm |
| Bredde | 1829 cm |
| Højde | 1674 cm |
| Nummerplade | CY65598 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5341610 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, AUX stik, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Gearskifte indikator, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Massage i førersæde, Massage i sæder, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 7 sæder, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Isofix, Selealarm, 3. sæderække, 3 individuelle sæder i bag, Ikke ryger, Massage i sæde, Parkeringssensor |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00