Renault R4 EL Evolution 120HK 5d Aut.
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 224.795 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-30 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Mild hybrid Homura 150HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 25/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Snowflake White Pearl |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1957 kg |
| Længde | 4395 cm |
| Bredde | 1795 cm |
| Højde | 1540 cm |
| Nummerplade | DN64310 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3956658 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, 5 sæder, Armlæn, Anhængertræk aftageligt, Armlæn m. kopholder i bag, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Isofix, Vejbaneassistent |
Mazda CX-30 2,0 Skyactiv-G Mild Hybrid Homura 150HK
Er du på udkig efter en pålidelig og veludstyret SUV? Så tjek denne Mazda CX-30 fra 2022 ud. Med en stærk 2,0 liters mild hybrid motor og automatgear får du en jævn og behagelig køreoplevelse. Mazda CX-30 tilbyder en række funktioner, der sikrer både komfort og sikkerhed. Her er nogle af højdepunkterne:
Med en årlig ejerafgift på 1600 kr og en kombination af benzin og el, er denne Mazda CX-30 et solidt valg.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 224.795 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER