224.795 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | CX-30 |
| Variant | 2,0 Skyactiv-G Mild hybrid Homura 150HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 25/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Snowflake White Pearl |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1957 kg |
| Længde | 4395 cm |
| Bredde | 1795 cm |
| Højde | 1540 cm |
| Nummerplade | DN64310 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3956658 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, 5 sæder, Armlæn, Anhængertræk aftageligt, Armlæn m. kopholder i bag, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Isofix, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00