Hyundai Ioniq 9 7 Sæder Electric 110,3 kWh 4WD 303HK 5d Aut.
599.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 649.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | ES90 |
| Variant | Single Motor Extended Range Ultra 333HK Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 06/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Crystal White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.9 |
| Totalvægt | 2900 kg |
| Længde | 5000 cm |
| Bredde | 2120 cm |
| Højde | 1546 cm |
| Nummerplade | EN21990 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5205358 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-bagklap med fodsensor, El-forbold spejle m. memory, aut. nedblædning og varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte i forsæder, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Fugtighedssensor, Hastighedsbegrænser, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg 4-zoner, Kørecomputer, Massage i forsæder, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmede viskerblade, Panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for/bag, Sædeventilation, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 22" Alufælge, Adaptive LED Forlygter, Akustikglas i bag, Akustikglas i for, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Matrix LED forlygter, Lygtevasker, Metallak, Ambient belysning, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, El-justerbart førersæde, El-justerbart rat, Glastag, Kopholder, LED interiørbelysning, Køl i forsæder, Læderkabine (Kunstlæder), Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Fører-airbag, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Pilot Assist, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Bilens højdepunkter: ⭐ Elektrokromisk panorama-glastag ⭐ Adaptiv fartpilot m. Pilot Assist-pakke (Pilot Assist & Park Pilot Assist) ⭐ Google infotainment (Integreret Google Maps, Google Play Store, Google Assistant, etc.) ⭐ LiDAR-teknologi ⭐ Aktiv luftaffjedring ⭐ Bowers & Wilkins Hi-Fi lydanlæg ⭐ 360-kamera inkl. bakkameravisning & parkeringssensorer for/bag ⭐ Fuld LED-lygter m. HD Pixel LED-teknologi (Adaptiv fjernlysassistent) ⭐ 22" alufælge (Y-Spoke Glossy Black Diamond Cut) ⭐ Perforeret Nordico-interiør m. sædevarme/køling for & bag (Cardamom ventileret i Charcoal/Cardamom-interiør) ⭐ Metallak Special (Crystal White)
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 649.900 Kr
Ekskl. moms
599.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
699.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
699.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER