649.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | ES90 |
| Variant | Single Motor Extended Range Ultra 333HK Aut. |
| Kilometer | 3.000 Km |
| Registreringsdato | 06/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Sedan |
| Farve | Crystal White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.9 |
|---|---|
| Totalvægt | 2900 kg |
| Længde | 5000 cm |
| Bredde | 2120 cm |
| Højde | 1546 cm |
| Nummerplade | EN21990 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5205358 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-bagklap med fodsensor, El-forbold spejle m. memory, aut. nedblædning og varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte i forsæder, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Fugtighedssensor, Hastighedsbegrænser, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg 4-zoner, Kørecomputer, Massage i forsæder, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmede viskerblade, Panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for/bag, Sædeventilation, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 22" Alufælge, Adaptive LED Forlygter, Akustikglas i bag, Akustikglas i for, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Matrix LED forlygter, Lygtevasker, Metallak, Ambient belysning, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, El-justerbart førersæde, El-justerbart rat, Glastag, Kopholder, LED interiørbelysning, Køl i forsæder, Læderkabine (Kunstlæder), Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Fører-airbag, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Pilot Assist, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00