Renault Scénic E-TECH Techno 170HK Aut.
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 279.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Select 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.286 Km |
| Registreringsdato | 06/05/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 631203 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387700 |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varmepumpe, Varme i rat, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Sort himmel, Splitbagsæde, 3-Faset, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Delkunstlæderindtræk |
highlights af udstyr: ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Varmepumpe ⭐ Bakkamera ⭐ Android Auto Wireless, Apple CarPlay ⭐ El indst. førersæde m. memory & massage ⭐19'' alufælge ⭐Udvidet Ford garanti 5 år/100.000 km.
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 627 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 28 min. 🔋 Opladningstid 10-80 % via AC-opladning: 5 timer 16 minutter 🔋 Batterikapacitet: 77 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 279.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER