279.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Select 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.286 Km |
| Registreringsdato | 06/05/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
|---|---|
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 631203 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387700 |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varmepumpe, Varme i rat, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Sort himmel, Splitbagsæde, 3-Faset, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Dæktrykssensor, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Delkunstlæderindtræk |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00