Renault Scénic E-TECH Techno 170HK Aut.
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 284.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Select 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 8.500 Km |
| Registreringsdato | 26/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 68.6 |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 631199 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387683 |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Elruder for, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, Stemmebetjening, Stemmestyring, Varme i rat, Varme i forruden, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 627 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 28 min. 🔋 Opladningstid 10-80 % via AC-opladning: 5 timer 21 minutter 🔋 Batterikapacitet: 77 kWh
⭐ Adaptiv Fartpilot ⭐ Blindvinkelassistent ⭐ Trådløs Android auto / Apple carplay ⭐ Fuld LED forlygter ⭐ El indst. førersæde m. memory ⭐ Varme i rat
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 284.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER