284.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Select 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 8.500 Km |
| Registreringsdato | 26/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 68.6 |
| Totalvægt | 2685 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 631199 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387683 |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Elruder for, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Trådløs mobilopladning, Stemmebetjening, Stemmestyring, Varme i rat, Varme i forruden, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00