Ford Transit Connect Kort 1,5 EcoBlue Limited 100HK Van 8g Aut.
224.620 Kr
Ekskl. moms
Pris 263.920 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Variant | L2H1 2,0 DCI start/stop EDC 150HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Glacier |
| Gear | 6 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 14.1 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 1956 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | 448542 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361836 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1650 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 263.920 Kr
Ekskl. moms
224.620 Kr
Ekskl. moms
230.969 Kr
Ekskl. moms
259.900 Kr
Ekskl. moms
274.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER