263.920 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Variant | L2H1 2,0 DCI start/stop EDC 150HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Glacier |
| Gear | 6 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 14.1 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 1956 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | 448542 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361836 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1650 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00