Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
288.815 Kr
Ekskl. moms
Pris 326.795 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Custom |
| Variant | 340 L2H1 EL Trend 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 40.7 |
| Totalvægt | 3400 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1959 cm |
| Nummerplade | 448536 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361606 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2300 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 326.795 Kr
Ekskl. moms
288.815 Kr
Ekskl. moms
300.685 Kr
Ekskl. moms
304.420 Kr
Ekskl. moms
344.593 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER