326.795 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit Custom |
| Variant | 340 L2H1 EL Trend 136HK Van Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 40.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 3400 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1959 cm |
| Nummerplade | 448536 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361606 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2300 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00