Opel Grandland X 1,2 T Exclusive Start/Stop 130HK 5d 6g
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Variant | 1,0 MPI Prestige m/Upgrade 67HK 5d |
| Kilometer | 7.500 Km |
| Registreringsdato | 02/06/2024 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1320 kg |
| Længde | 3595 cm |
| Bredde | 1595 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EB15131 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5374748 |
| Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 14" Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, 1 ejer, Ikke ryger, Start/stop-system, Service overholdt |
Highlight af udstyr: ⭐ Bakkamera ⭐ Klimaanlæg ⭐ DAB radio ⭐ Apple Carplay/Android Auto ⭐ Sædevarme for og ratvarme ⭐ Bluetooth ⭐ Alufælge ⭐ Mørktonede ruder bag ⭐ Kun 1 ejer ⭐ Alle service overholdt hos Kia ⭐ Bemærk kun kørt 7.500 km.! ⭐ Fortsat Kia fabriksgaranti til 6/2031/150.000 kilometer
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER