138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Variant | 1,0 MPI Prestige m/Upgrade 67HK 5d |
| Kilometer | 7.500 Km |
| Registreringsdato | 02/06/2024 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 3 |
|---|---|
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 24.7 |
| Totalvægt | 1320 kg |
| Længde | 3595 cm |
| Bredde | 1595 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EB15131 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5374748 |
| Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 14" Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, 1 ejer, Ikke ryger, Start/stop-system, Service overholdt |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00