Renault Scénic E-TECH Techno 220HK Aut.
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 339.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | BZ4X |
| Variant | EL Executive 224HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 11/02/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Precious Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 78.3 |
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4690 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | ER30704 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5389111 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Aut. forvarmning af batteri, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe , Varmepumpe, 18" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, JBL Premium lydsystem , Køling i forsæder |
Highlight af udstyr: ⭐ DANSK BIL FRA NY. FACELIFTEDE 2026 MODEL ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ El-førersæde med memory ⭐ 2 x Trådløs mobilopladning ⭐ Sædevarme for/bag ⭐ LED forlygter & baglygter ⭐ Varme i rat ⭐ 360 graders kamera ⭐ JBL Premium lydsystem ⭐ Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Køl i forsæder og meget mere...
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 567 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 28 min. 🔋 Opladningstid 10-100 % via 11 kWh AC-opladning: 7 timer 🔋 Batterikapacitet: 73,1 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 140,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 339.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
374.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER