339.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | BZ4X |
| Variant | EL Executive 224HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 11/02/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Precious Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 78.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4690 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | ER30704 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5389111 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Aut. forvarmning af batteri, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe , Varmepumpe, 18" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, JBL Premium lydsystem , Køling i forsæder |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00