Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | 2 |
| Variant | 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 22.000 Km |
| Registreringsdato | 12/04/2022 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 1490 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 31.8 |
| Totalvægt | 1615 kg |
| Længde | 3940 cm |
| Bredde | 1745 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DH55219 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358958 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 15" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, 1 ejer, Service overholdt, Leveres nysynet |
Highlight af udstyr: ⭐ Super økonomisk Mazda2 Hybrid – 26,3 km/l WLTP ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Full LED forlygter med fjernlysstyring ⭐ Delvist læderindtræk ⭐ Bakkamera ⭐ 2 zone klimaanlæg ⭐ DAB radio ⭐ Apple Carplay/Android Auto ⭐ Sædevarme for og ratvarme ⭐ Bluetooth ⭐ Nøglefrie døre og start ⭐ Kun 1 ejer ⭐ Alle service overholdt ⭐ Leveres nysynet og ny serviceret ⭐ Bemærk kun kørt 22.000 km.!
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER