166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | 2 |
| Variant | 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 22.000 Km |
| Registreringsdato | 12/04/2022 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 1490 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 31.8 |
| Totalvægt | 1615 kg |
| Længde | 3940 cm |
| Bredde | 1745 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DH55219 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358958 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 450 kg |
| 12V udtag, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 15" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tågelygter, Armlæn, Dellæder kabine, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, 1 ejer, Service overholdt, Leveres nysynet |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00