Detaljer
Oversigt
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Cc 5038Cc
- Døre 2
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang |
| Variant | 5,0 V8 GT 446HK 2d 10g Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 5038 Cc |
| Modeltype | Coupé |
| Farve | Carbonized Grey |
| Gear | 10 |
| Døre | 2 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 8 |
| Energiklasse | G |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 8.3 |
| Totalvægt | 2170 kg |
| Længde | 4819 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1403 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5329686 |
Udstyr
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, B&O Sound system, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, Elruder for, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Ratgearskifte, Sædevarme for, Sædeventilation, USB stik, USB-C, Varme i rat, 19" Alufælge, Alufælge, Hajfinneantenne, LED baglygter, Fuld LED forlygter, LED forlygter, Metallak, El-føresæde , Kopholder, Kunstlæder, Ambientebelysning |
Beskrivelse
Fabriks Ny bil - Årgang 2026
Teknisk info: Brændstofforbrug: 8,3 km/l Hestekræfter: 446 hk Motor: 5.0 V8 Gearkasse: 10 trins automat gearkasse
Højdepunkter: ⭐ Udstødning m. Spjæld ⭐ Brembo Bremser ⭐ MagnaRide Undervogn ⭐ Automatgear ⭐ B&O Lydanlæg ⭐ Bakkamera ⭐ ISOFIX ⭐ Varme i rat ⭐ Varme i forsæder
Hos Autohuset Vestergaard får du altid:
💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling!
💼 Konkurrencedygtige forsikringer
🔄 Vi tager alle biler i bytte!
💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Om os
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Ford Mustang 5,0 V8 GT 446HK 2d 10g Aut.
Pris 1.127.865 Kr
Ekskl. moms