1.127.865 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Mustang |
| Variant | 5,0 V8 GT 446HK 2d 10g Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 5038 Cc |
| Modeltype | Coupé |
| Farve | Carbonized Grey |
| Gear | 10 |
| Døre | 2 |
| Sæder | 4 |
| Cylindre | 8 |
| Energiklasse | G |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 8.3 |
| Totalvægt | 2170 kg |
| Længde | 4819 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1403 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5329686 |
| 12V udtag, Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, B&O Sound system, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, Elruder for, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Ratgearskifte, Sædevarme for, Sædeventilation, USB stik, USB-C, Varme i rat, 19" Alufælge, Alufælge, Hajfinneantenne, LED baglygter, Fuld LED forlygter, LED forlygter, Metallak, El-føresæde , Kopholder, Kunstlæder, Ambientebelysning |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00