Skoda Fabia Combi 1,0 TSI Ambition DSG 95HK Stc 7g Aut.
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 139.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 91.500 Km |
| Registreringsdato | 15/07/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | AGATE BL |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.6 |
| Totalvægt | 1760 kg |
| Længde | 4186 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1536 cm |
| Nummerplade | CT88196 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2870026 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Varme i forruden, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Ambient belysning, Ambiente belysning, Justerbart rat, Kopholder, Rat m. varme, Multijusterbart rat, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix |
Nogle af bilens højdepunkter:
⭐Aftageligt træk ⭐Varme i rat og sæder ⭐Adaptiv Fartpilot ⭐Klimaanlæg ⭐Navigation/Apple Carply/Android Auto ⭐Blindvinkelassistent
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 139.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER