139.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 91.500 Km |
| Registreringsdato | 15/07/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | AGATE BL |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.6 |
| Totalvægt | 1760 kg |
| Længde | 4186 cm |
| Bredde | 1805 cm |
| Højde | 1536 cm |
| Nummerplade | CT88196 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2870026 |
| Max bugsering (uden bremser) | 640 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Varme i forruden, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, LED baglygter, LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Ambient belysning, Ambiente belysning, Justerbart rat, Kopholder, Rat m. varme, Multijusterbart rat, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00