Nissan Ariya EL Advance 238HK 5d Aut.
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 329.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid R-design 340HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 95.000 Km |
| Registreringsdato | 28/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Crystalwhite metal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 63.7 |
| Totalvægt | 2550 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | DE70639 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5135164 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
Bemærk VOLVO SELEKT Garanti inkl. i prisen. Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele ✓ 2 års Selekt garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele VOLVO SELEKT ER KUN MULIGT HOS AUT. VOLVO FORHANDLERE!!!
⭐El justerbar føresæder m. memory ⭐ Vognbaneassistent ⭐ Pilot Assist ⭐ Panorama el soltag ⭐ Læderkabine ⭐ El stole fører og passager ⭐ Parkerings sensor for og bag
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb. Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Trygheds Serviceaftaler til alle brugte biler. 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Udvidet garanti - Volvo Selekt Bilen står hos Autohuset Vestergaard i Nærum. Adresse: Nærum hovedgade 1. 2850 Nærum. afdelingen kan kontaktes på 7259 1800
Pris 329.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
374.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER