Ford Fiesta 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium Start/Stop 125HK 5d 6g
99.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Ignis |
| Variant | 1,2 Dualjet Active KUP 90HK 5d |
| Kilometer | 42.000 Km |
| Registreringsdato | 27/09/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1242 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rød |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1330 kg |
| Længde | 3700 cm |
| Bredde | 1690 cm |
| Højde | 1595 cm |
| Nummerplade | CM49476 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5399502 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, Håndfri telefon, Musikstreaming via bluetooth, 16" Alufælge, Tågelygter for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, 5" touchskærm |
Her får du en velholdt og kompakt crossover med høj indstigning, god pladsudnyttelse og et moderne design. Bilen er perfekt både til bykørsel og længere ture – samtidig med at den er billig i drift og nem at parkere.
Highlights:
Kun kørt 42.000 km
Økonomisk 1,2 benzinmotor
Høj indstigning og godt overblik
Aircondition
Bluetooth og håndfri telefoni
El-ruder og el-spejle
Isofix
Splitbagsæder
📍Bilen står klar til fremvisning og prøvetur.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid:
🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned!
💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling!
💼 Konkurrencedygtige forsikringer
🔄 Vi tager alle biler i bytte!
💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
99.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER