109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Ignis |
| Variant | 1,2 Dualjet Active KUP 90HK 5d |
| Kilometer | 42.000 Km |
| Registreringsdato | 27/09/2019 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1242 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rød |
| Gear | 5 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1330 kg |
| Længde | 3700 cm |
| Bredde | 1690 cm |
| Højde | 1595 cm |
| Nummerplade | CM49476 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5399502 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Elruder for, Håndfri telefon, Musikstreaming via bluetooth, 16" Alufælge, Tågelygter for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, 5" touchskærm |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00