Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 161.675 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Variant | EL Techno 82HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gul Mango |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 1595 kg |
| Længde | 3789 cm |
| Bredde | 1720 cm |
| Højde | 1491 cm |
| Nummerplade | 450691 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5449480 |
Levering 1-2 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 161.675 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER