Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 156.175 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Variant | EL Evolution 82HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Stort Étolié |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 1595 kg |
| Længde | 3789 cm |
| Bredde | 1720 cm |
| Højde | 1491 cm |
| Nummerplade | 450677 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5449257 |
Levering 1-2 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Bestil denne og vælg imellem Hvid Glacier, Grøn Absolute, Rød Absolute, Sort Étoilé og Grå Schiste
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 156.175 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER