Maxus e-Deliver 3 LWB 50,2 kWh EL 122HK Ladv./Chas. Aut.
189.990 Kr
Ekskl. moms
Pris 209.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Variant | L2H2 E-TECH 122HK Van Aut. |
| Kilometer | 15 Km |
| Registreringsdato | 27/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Glacier |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 27.3 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 1956 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | ER81855 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4938330 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 920 kg |
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 💳 Attraktive Leasingmuligheder! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer! 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 🔝 Behovsafdækket opbygning af varebilen!
Finansiel leasing Årligt kørselsloft: 20.000 km Udbetaling: 50.000 kr. Løbetid: 60 måneder Restværdi: 80.000 kr. Månedlig ydelse: 2.495 kr. Prisen er plus moms.
Highlights: ✔️ 3-faset ladning ✔️ A/C & klimaanlæg ✔️ Lane Assist & Hill Assist ✔️ Venstre skydedør ✔️ Armlæn ✔️ Trådløs opladning af smartphone ✔️ 10,1" touchskærm med Android Auto & Apple CarPlay ✔️ parkeringssensor for/bag ✔️ Sædevarme for ✔️ Automatgear & fartbegrænser ✔️ Bluetooth m. musikstreaming & håndfri telefon
Tag fat i vores erhvervskonsulent i Kolding, Thomas Vestergaard 20329409 - [email protected]
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 209.900 Kr
Ekskl. moms
189.990 Kr
Ekskl. moms
224.620 Kr
Ekskl. moms
230.969 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER