209.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Variant | L2H2 E-TECH 122HK Van Aut. |
| Kilometer | 15 Km |
| Registreringsdato | 27/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Glacier |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 27.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 1956 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | ER81855 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4938330 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 920 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00