Kia Stonic 1,0 T-GDI Vision m/Edition Plus DCT 120HK 5d 7g Aut.
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 154.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Pro 145HK 5d Aut. |
| Kilometer | 102.000 Km |
| Registreringsdato | 23/01/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Moonstone Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 58.5 |
| Totalvægt | 2240 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1801 cm |
| Højde | 1552 cm |
| Nummerplade | 631526 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5404930 |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED Kørelys, Alcantara , Ambient belysning, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Mørk loftbeklædning, Sort himmel, Splitbagsæde, 3-Faset, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Dæktrykssensor, Isofix, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Lane Asisst |
Highlight af udstyr: ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Bakkamera & Parkeringssensor for/bag ⭐ Parkerings assistent ⭐ Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless ⭐ Nøglefri døre, Nøglefri star ⭐ Trådløs mobilopladning ⭐ Sæde varme for & varme i rat
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 422 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via 150 kWh DC-hurtigladning: 31 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 6,15 timer 🔋 Batterikapacitet: 58 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 154.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER