Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 289.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | P6 Recharge Ultimate 231HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.500 Km |
| Registreringsdato | 13/03/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 45.6 |
| Totalvægt | 2460 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | 632103 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5434572 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Bemærk VOLVO SELEKT Garanti inkl. i prisen. Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
✓ 2 års Selekt garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
VOLVO SELEKT ER KUN MULIGT HOS AUT. VOLVO FORHANDLERE!!!
BEMÆRK 2023 MODEL ULTIMATE
Highlights: ⭐ Panorama el soltag ⭐ El stole fører og passager ⭐ Harmon Kardon audio ⭐ Canvas indtræk i sort ⭐ 360" kamera ⭐ Klimapakke med varme pumpe - ratvarme - varme i forsæder. ⭐ 19” Volvo alufælge med Helårsdæk ⭐ Parkerings sensor for og bag ⭐ Trådløs mobilopladning - Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Aadaptiv fartpilot - Pilot assist - Lane assist - Blindvinkelsassist ⭐ Google navigation ⭐ Google service ⭐ Google stemmestyring
Farve: Sort
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Trygheds Serviceaftaler til alle brugte biler. 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Udvidet garanti - Volvo Selekt
Bilen står hos Autohuset Vestergaard i Nærum. Adresse: Nærum hovedgade 1. 2850 Nærum. afdelingen kan kontaktes på 7259 1800
Pris 289.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER