Suzuki Ignis 1,2 Dualjet Active KUP 90HK 5d
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Fabia |
| Variant | Combi 1,0 TSI Ambition DSG 95HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 106.739 Km |
| Registreringsdato | 01/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.4 |
| Totalvægt | 1635 kg |
| Længde | 4262 cm |
| Bredde | 1732 cm |
| Højde | 1482 cm |
| Nummerplade | CX24128 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411967 |
| Max bugsering (uden bremser) | 590 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Apple CarPlay, App integration, Android Auto, Automatgear, Automatisk lys, Bluetooth, Bakkamera, Centrallås, DAB radio, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, USB stik, Anhængertræk, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Adaptiv Fartpilot, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm |
Higlights: ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Parkeringssensor bag ⭐ Klimaanlæg ⭐ Android Auto & Apple CarPlay ⭐ LED Forlygter & Baglygter ⭐ Bakkamera ⭐ Automat gear ⭐ Anhængertræk ⭐ Parkeringssensor ⭐ Bluetooth ⭐ Isofix
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
139.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER