124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Fabia |
| Variant | Combi 1,0 TSI Ambition DSG 95HK Stc 7g Aut. |
| Kilometer | 106.739 Km |
| Registreringsdato | 01/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.4 |
| Totalvægt | 1635 kg |
| Længde | 4262 cm |
| Bredde | 1732 cm |
| Højde | 1482 cm |
| Nummerplade | CX24128 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411967 |
| Max bugsering (uden bremser) | 590 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Apple CarPlay, App integration, Android Auto, Automatgear, Automatisk lys, Bluetooth, Bakkamera, Centrallås, DAB radio, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Stemmebetjening, Sædevarme for, USB stik, Anhængertræk, LED baglygter, LED forlygter, Tagræling, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Adaptiv Fartpilot, Airbag, Antispin, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00