Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,0 TSI Highline DSG 110HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 11/02/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DC73008 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5414719 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Alufælge, LED baglygter, Metallak, Tågelygter for, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Komfortsæder, for, Læderrat, Splitbagsæde, Adaptiv Fartpilot, Antispin, Dæktrykssensor, Isofix, Træthedsregistrering |
Higlights ⭐ Adaptiv Fartpilot ⭐ Parkeringssensor for & bag ⭐ Front assist (Nødbremse system) ⭐ Apple Carplay & Andoird Auto ⭐ Klimaanlæg 2 zonet ⭐ Håndfri mobil tilkobling med Bluetooth ⭐ Træthedsregistrering ⭐ Regnsensor og automatisk nedblændeligt bakspejl ⭐ DK pakke ⭐ Forsæder med varme
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER