174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,0 TSI Highline DSG 110HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 75.000 Km |
| Registreringsdato | 11/02/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gråmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.2 |
| Totalvægt | 1660 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DC73008 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5414719 |
| Max bugsering (uden bremser) | 600 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Alufælge, LED baglygter, Metallak, Tågelygter for, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Komfortsæder, for, Læderrat, Splitbagsæde, Adaptiv Fartpilot, Antispin, Dæktrykssensor, Isofix, Træthedsregistrering |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00