Renault R4 EL Evolution 120HK 5d Aut.
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX30 |
| Variant | Single Motor Core 272HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.000 Km |
| Registreringsdato | 25/02/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Vapour Grey metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2210 kg |
| Længde | 4233 cm |
| Bredde | 1836 cm |
| Højde | 1549 cm |
| Nummerplade | EH31466 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4895942 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Denne bil kan bliev en del af Volvo Selekt - hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
✓ Garanti til bilen bliver 5 år gammel. ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele.
VOLVO SELEKT GARANTI ER KUN MULIGT HOS AUT. VOLVO FORHANDLER!!!
EX30 CORE MODEL
Highlights ⭐ 18" alufælge ⭐ Kamera bag ⭐ Adaptiv fart pilot ⭐ BLIS ⭐ Mørke ruder ⭐ Parkerings sensor bag ⭐ El opvarmet rat ⭐ Pilot assist ⭐ Klimapakke varmepumpe, sædevarme for + ratvarme ⭐ Led lygter ⭐ Google navigation ⭐ Google service med stemmestyring ⭐ Google optimering af ruter og meget mere.
Bilen står hos Autohuset Vestergaard i Nærum. Adresse: Nærum hovedgade 1. 2850 Nærum. afdelingen kan kontaktes på 7259 1800
Andet udstyr: Gardin-airbag, Frunk, App integration, Google maps, Fleksibel bagagerumsbund, BLIS, Planlagt forvarmning af kabine, Varmepumpe, LED forlygter, LED baglygter, Tagspoiler, USB-C, Klimaanlæg 2-zoner, Hill Assist, Automatisk nødbremsesystem, Hastighedsbegrænser, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Sædevarme for, Automatisk nedblændeligt bakspejl , One pedal drive, Elektrisk bagklap, Lane Asisst, Centrallås, DAB+ radio, Apple CarPlay, 12,3" touchskærm, Side-airbag, Tågelygter for/bag, Isofix, Kopholder, Kollisionsadvarsel, Tværgående trafikalarm
Bilen står hos Autohuset Vestergaard, Nærum hovedgade 1 - 2850 Nærum.
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER