Renault R5 EL Iconic 150HK 5d Aut.
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 249.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | C40 |
| Variant | P6 Recharge Plus 231HK 4d Aut. |
| Kilometer | 42.400 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 45.6 |
| Totalvægt | 2470 kg |
| Længde | 4431 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1582 cm |
| Nummerplade | 631805 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5418249 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Bemærk VOLVO SELEKT Garanti inkl. i prisen. Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
✓ 2 års Selekt garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
VOLVO SELEKT ER KUN MULIGT HOS AUT. VOLVO FORHANDLERE!!!
BEMÆRK 2023 MODEL CORE
Highlights: ⭐ Panorama glastag ⭐ Parkerings kamera bag ⭐ Canvas indtræk i sort ⭐ Klimapakke med varme pumpe - ratvarme - varme i forsæder. ⭐ 19” Volvo alufælge med Helårsdæk ⭐ Parkerings sensor for og bag ⭐ Trådløs mobilopladning - Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Aadaptiv fartpilot - Pilot assist - Lane assist - Blindvinkelsassist ⭐ Elektrisk bagklap ⭐ Regnsensor ⭐ Ratvarme ⭐ Google navigation ⭐ Google service ⭐ Google stemmestyring
Farve: Sort
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Trygheds Serviceaftaler til alle brugte biler. 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Udvidet garanti - Volvo Selekt
Bilen står hos Autohuset Vestergaard i Nærum. Adresse: Nærum hovedgade 1. 2850 Nærum. afdelingen kan kontaktes på 7259 1800
Pris 249.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER