Suzuki Ignis 1,2 Dualjet Active KUP 90HK 5d
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 99.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium Start/Stop 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 95.000 Km |
| Registreringsdato | 17/09/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1685 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | DW60569 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370136 |
| Max bugsering (uden bremser) | 605 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, Automatisk lys, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Køl i handskerum, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Parkeringssensor, Start/stop-system |
Udstyr Highligt:
⭐Laneassist
⭐Ratvarme
⭐Fartpilot
⭐Klimaanlæg
⭐Komfortpakke 1,
⭐Sædepakke
⭐Parkeringssensor bag
⭐ Android Auto & Apple CarPlay
⭐ LED For- & Baglygter
⭐ Bluetooth
⭐ Varme i forruden
⭐ Start/Stop System
Praktisk Info:
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 99.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER