99.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Variant | 1,0 EcoBoost Hybrid Titanium Start/Stop 125HK 5d 6g |
| Kilometer | 95.000 Km |
| Registreringsdato | 17/09/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 999 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 23.7 |
| Totalvægt | 1685 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1476 cm |
| Nummerplade | DW60569 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370136 |
| Max bugsering (uden bremser) | 605 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aircondition, Automatisk lys, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elruder for, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Køl i handskerum, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Parkeringssensor, Start/stop-system |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00