Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Man.
- Brændstof Diesel
- Km 100 Km
- Cc 1997Cc
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Trafic |
| Variant | L2H2 2,0 DCI start/stop 150HK Van 6g |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 31/03/2025 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 6 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | F |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 12.3 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 1956 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | 449979 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5422356 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Beskrivelse
-Trådløs oplader til mobil
- El-klapbare sidespejle med varme
- Rat I "Soft Feel" (kunstlæder) med ekstra kromdetaljer
- Anhængertræk
- Hastighedsbegrænser 130 km/t
- Helårsdæk (ca +4-5gram Co2)
- Venstre skydedør
- Dansk Sprog
- Hvid Mineral
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Om os
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Renault Trafic L2H2 2,0 DCI start/stop 150HK Van 6g
Pris 231.365 Kr
Ekskl. moms