Renault Scénic E-TECH Techno 220HK Aut.
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 339.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Capri |
| Variant | EL UR Premium AWD 340HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 14/11/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Vivid Yellow |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.8 |
| Totalvægt | 2745 kg |
| Længde | 4634 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1626 cm |
| Nummerplade | 449875 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417607 |
Levering 1-2 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 339.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
374.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER