Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Premium RWD 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 14/11/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Artic Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2675 kg |
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1641 cm |
| Nummerplade | 449872 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417422 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Levering 1-2 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 319.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER