Renault R4 EL Evolution 120HK 5d Aut.
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 229.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | P8 Recharge Twin Pro AWD 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 121.000 Km |
| Registreringsdato | 12/10/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2700 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | 631646 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411859 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Bemærk VOLVO SELEKT Garanti inkl. i prisen. Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
✓ 2 års Selekt garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
VOLVO SELEKT ER KUN MULIGT HOS AUT. VOLVO FORHANDLERE!!!
VOLVO XC40 P8 PRO
Highlights: ⭐ Crystal hvid metal ⭐ Semi elektrisk træk ⭐ Alcantara indtræk ⭐ Harmon kardon audio ⭐ 360" Kamera ⭐ Panorama el soltag ⭐ El stole fører og passager ⭐ Parkerings sensor for og bag ⭐ Klimapakke med varme pumpe - ratvarme - varme i forsæder. ⭐ 19” Volvo alufælge med Helårsdæk ⭐ Parkerings sensor for og bag ⭐ Trådløs mobilopladning - Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Aadaptiv fartpilot - Pilot assist - Lane assist - Blindvinkelsassist ⭐ Google navigation ⭐ Google service ⭐ Google stemmestyring
Farve: Hvid metal
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Trygheds Serviceaftaler til alle brugte biler. 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Udvidet garanti - Volvo Selekt
Bilen står hos Autohuset Vestergaard i Nærum. Adresse: Nærum hovedgade 1. 2850 Nærum. afdelingen kan kontaktes på 7259 1800
Pris 229.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER