Maxus e-Deliver 3 LWB 50,2 kWh EL 122HK Ladv./Chas. Aut.
189.990 Kr
Ekskl. moms
Pris 210.419 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Kangoo |
| Variant | L1 E-TECH Tekno 120HK Van Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.8 |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 4486 cm |
| Bredde | 2159 cm |
| Højde | 1864 cm |
| Nummerplade | 448546 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5362010 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 210.419 Kr
Ekskl. moms
189.990 Kr
Ekskl. moms
224.620 Kr
Ekskl. moms
230.969 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER