Renault Trafic L2H1 2,0 DCI start/stop EDC 150HK Van 6g Aut.
263.920 Kr
Ekskl. moms
Pris 304.420 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Master |
| Variant | T33 L2H2 2,0 DCI Tekno 150HK Van 9g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 9 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | F |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 12.8 |
| Totalvægt | 3300 kg |
| Længde | 5685 cm |
| Bredde | 2466 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | 448544 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361908 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 304.420 Kr
Ekskl. moms
263.920 Kr
Ekskl. moms
274.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Ekskl. moms
288.815 Kr
Ekskl. moms
300.685 Kr
Ekskl. moms
326.795 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER