304.420 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Master |
| Variant | T33 L2H2 2,0 DCI Tekno 150HK Van 9g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 9 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | F |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 12.8 |
| Totalvægt | 3300 kg |
| Længde | 5685 cm |
| Bredde | 2466 cm |
| Højde | 2498 cm |
| Nummerplade | 448544 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361908 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00