Gallery
Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
Pris 288.815 Kr
Ekskl. moms
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Km 10 Km
- Cc 1995Cc
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit |
| Variant | 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | E |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 13.6 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5531 cm |
| Bredde | 2474 cm |
| Højde | 2533 cm |
| Nummerplade | 448538 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361683 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Om os
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut.
Pris 288.815 Kr
Ekskl. moms
Lignende biler
-
-
Renault Master T35 L2 2,0 DCI Tekno 150HK Ladv./Chas. 6g
2026 500 Km Diesel Man.259.900 Kr
Ekskl. moms -
Renault Trafic L2H1 2,0 DCI start/stop EDC 150HK Van 6g Aut.
2026 10 Km Diesel Aut.263.920 Kr
Ekskl. moms -
Ford Transit Custom 300 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut.
2025 22.000 Km Diesel Aut.274.900 Kr
Ekskl. moms -
Ford Transit Custom 300 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut.
2025 18.000 Km Diesel Aut.279.900 Kr
Ekskl. moms -
Ford Transit Custom 320 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut.
2026 10 Km Diesel Aut.300.685 Kr
Ekskl. moms
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Autohuset Vestergaard A/S