288.815 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit |
| Variant | 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 130HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | E |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 13.6 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5531 cm |
| Bredde | 2474 cm |
| Højde | 2533 cm |
| Nummerplade | 448538 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361683 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00